Опубліковано на Рада підприємців при КМУ (http://cg.radakmu.org.ua)
Головна → Склад Ради

30.06.2011 11:46
Склад Ради Склад Ради

Додаток

до розпорядження голови

облдержадміністрації

від 30 червня 2011року № 230-а

(Зміни внесені Розпорядженням від 26.09.2011 №33-а)

 

СКЛАД

регіональної  ради підприємців

(із змінами, внесеними згідно Розпорядження від 26.09.2011 №33-а)

 

Адаменко
Дмитро Миколайович

голова обласної організації роботодавців “Асоціація будівельників Чернігівщини”, м. Чернігів (за згодою);

Багмут
Геннадій Васильович

директор ТОВ „Айрон“ (за згодою);

Балаєва
Ліна Іванівна

фізична особа-підприємець, Носівський район            (за згодою);

Батюта
Інна Дмитрівна

фізична особа-підприємець, Талалаївський район        (за згодою);  

Березинець
Ірина Геннадіївна

фізична особа-підприємець, м. Чернігів  (за згодою);

Берестовий
Сергій Олексійович

голова обласної організації роботодавців “Асоціація роботодавців Чернігівщини”,  м. Чернігів (за згодою);

Білодід
Володимир Іванович

директор малого приватного багато-профільного підприємства “Поділля”, Срібнянський   район            (за згодою);

Бойправ
Борис Степанович

голова правління обласноїорганізації підприємців-роботодавців „Чернігівщина“
(за згодою);

Брусенко 
Анатолій Миколайович

генеральний директор ТОВ “Футбольний клуб  “Сінком-Ічня”, Ічнянський район (за згодою);

Буленко
Борис Іванович

член Асоціації теплотехнічних компаній України, фізична особа-підприємець (за згодою);

Буняк
Олександр Іванович

фізична особа-підприємець, Носівський район    

(за згодою);

Бусло
Григорій Миколайович

керівник спілки підприємців центрального ринку, м.Прилуки (за згодою);

Бутко
Сергій Петрович

юрист-консультант Центру підтримки підприємництва, м.Прилуки  (за згодою);

Варнакова
Олена Юріївна

голова профкому „Чернігівська профспілка підприємців”(за згодою);

Гаврюш
Михайло Євгенович

фізична особа-підприємець, Корюківський район       (за згодою);

Герасименко
Василь Миколайович

фізична особа-підприємець, голова районної спілки підприємців “Фортеця”, Щорський район (за згодою);

Головач
Сергій Михайлович

фінансовий директорВАТ „Чернігівське хімволокно”, голова правління обласноїорганізації роботодавців підприємств хімічної і нафтохімічної промисловості   (за згодою);

Голубов
Олександр Аркадійович

директор орендного заготівельно-виробничого торговельного підприємства „Новоселівське”, Чернігівський район (за згодою);

Горкавенко
Сергій Григорович

фізична особа-підприємець, Талалаївський район       (за згодою);

Гусак
Ірина Михайлівна

фізична особа-підприємець, голова ради районного громадського об’єднання підприємців “Агенція регіонального розвитку “Сіверський край”,  Новгород-Сіверській район (за згодою);

Двойнос
Наталія Михайлівна

фізична особа-підприємець, Сосницький  район         (за згодою);

Дідевич
Микола Григорович

директор  ТОВ „Агроконтракт”, Коропський район (за згодою);

Євченко
Олександр Пилипович

фізична особа-підприємець, Сосницький  район          (за згодою);

Жимолостнова
Світлана Кузьмівна

голова профспілки підприємців “Єдність”, м. Чернігів (за згодою);

Заєць
Зінаїда Кужабеківна

фізична особа-підприємець, Прилуцький район           (за згодою);

Іванов
Костянтин Вікторович

президент Чернігівської торгово-промислової палати (за згодою);

Ільченко
Олег Іванович

фізична особа-підприємець, Бахмацький район           (за згодою);

Калібовець
Олександр Степанович

фізична особа-підприємець,  Борзнянський  район     (за згодою);

Козир
Володимир Олександрович

генеральний директорВАТ „Чернігівавтосервіс“, голова правління обласноїорганізації роботодавців „Співдружність”
(за згодою);

Козлов
Віктор Олексійович

директор ТОВ “ЧернігівГазСпецСервіс”,  м. Чернігів (за згодою);

Кондаков
Василь Володимирович

фізична особа-підприємець, Менський район              (за згодою);

Коротенко
Олександр Григорович

фізична особа-підприємець, голова  районної Спілки підприємців,  Бобровицький район  (за згодою);

Кропот
Віктор Миколайович

фізична особа-підприємець, голова районної громадської організації підприємців, Новгород-Сіверський район (за згодою);

Лазар
Віктор Леонідович

голова Чернігівської обласної  організації роботодавців „Чернігівщина“, член Ради Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України
(за згодою);

Литвин
Анатолій Миколайович

директор ТОВ “Фірма “ЛАКС”, член Асоціації “Об’єднання підприємств “Ніжинщини”,  м.Ніжин   (за згодою);

Лісовий

Андрій Миколайович

генеральний директор Державної організації “Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області”(за згодою);

Лобань
Олександр Павлович

фізична особа-підприємець, директор агенції регіонального розвитку, Ніжинський район                 (за згодою);

Логінова

Людмила Вячеславівна

директор приватноговиробничо-торгівельногопідприємства“ДЖІ-ЕН-ЕЛ”,віце-президент міської Ліги (клубу) ділових і професійних жінок (за згодою);

Мартинюк
Євген Павлович

фізична особа-підприємець, Куликівський район        (за згодою);

Миненко
Микола Іванович

директор  ТОВ „М.Б.К.”, Козелецький район             (за згодою);

Мороз
Ігор Григорович

фізична особа-підприємець, Ніжинський район          (за згодою);

Мороз
Олег Володимирович

голова правління ЗАТ “Ринковий комплекс “Нива”,    м. Чернігів (за згодою);

Москалець
Ніна Василівна

директор приватного підприємства “Виробничо-побутове підприємство “Луч”, Ріпкинський район      (за згодою);

Набільський  
Олександр Петрович

директор приватного  підприємства „Софія”,  Козелецький район (за згодою);

Нетреба
Микола Павлович

директор ТОВ “Мрія”, голова районної спілки підприємців, Борзнянський  район (за згодою);

Панченко
Олександр Григорович

голова обласної галузевої організації роботодавців “Асоціація аграріїв Чернігівщини”, м. Чернігів           (за згодою);

Пасулько
Сергій Михайлович

голова  правління ВАТ „Ніжинський жиркомбінат”(за згодою);

Пась
Василь Іванович

виконавчий директор Чернігівського обласного об’єднання організацій роботодавців (за згодою);

Полонець
Оксана Леонідівна

фізична особа-підприємець, Варвинський район         (за згодою);

Порплік
Лариса Вікторівна

директор Чернігівської філії ПрАТ „Фортіс Страхування Життя Україна”(за згодою);

Потапенко
Ірина Михайлівна

фізична особа-підприємець, Городнянський район     (за згодою);

Ровний
Сергій Трифонович

фізична особа-підприємець, заступник голови  районної Спілки підприємців, Бобровицький район   (за згодою);

Романчук
Станіслав Володимирович

директор виробничо-комерційного підприємства “Десна”, Семенівський район    (за згодою);

Семешко
Роман Олексійович

голова Чернігівської міської молодіжної громадської організації „Молодіжна Спілка Юристів”(за згодою);

Склярець
Андрій Вікторович

голова обласної галузевої організації роботодавців сфери торгівлі та послуг, м. Чернігів (за згодою);

Супруненко
Людмила Миколаївна

директор ВАТ “Прилуцький хлібозавод”,  м. Прилуки (за згодою);

Ткач
Наталія Яківна

фізична особа-підприємець, Городнянський район     (за згодою);

Хасенко
Олег Миколайович

фізична особа-підприємець, Щорський район              (за згодою);

Хрущ
Анатолій Васильович

голова  обласної галузевої організації роботодавців “Спілка промисловців”, м. Чернігів (за згодою);

Цигипа
Юрій Леонідович

фізична особа-підприємець, Менський район               (за згодою);

Шкурко
Микола Пантелійович

генеральний директор ТОВ “Просвітньо-виробничо-комерційна фірма „Сяйво”, голова Асоціації “Об’єднання підприємств Ніжинщини”, м. Ніжин       (за згодою).

Шпак
Володимир Андрійович

фізична особа-підприємець м.Чернігів, голова обласної організації роботодавців “Солідарність”(за згодою).

                                                             

Заступник голови - керівник апарату

обласної державної адміністрації                                                 М.І.Стрілець

                                                                                   

 



©Рада підприємців при КМУ. При використанні материалів сайту посилання на РП при КМУ обов'язкове.
Джерело URL: http://cg.radakmu.org.ua/view/242