Опубліковано на Рада підприємців при КМУ (http://cg.radakmu.org.ua)
Головна → Розпочався Український індустріальний тиждень

4.06.2018 13:38
Розпочався Український індустріальний тиждень Розпочався Український індустріальний тиждень

Сьогодні, 4 червня, розпочався Український індустріальний тиждень. Мінекономрозвитку запрошує регіональні бізнес-об’єднання, комерційні підприємства, науково-дослідні установи, громадські організації, представників малого та середнього бізнесу долучитись до проведення Індустріального тижня, який триватиме до 8 червня 2018 року.

У проекті братимуть участь Вінницька,  Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Хмельницька та Черкаська області.

В рамках проекту учасники з кожного регіону на своїх майданчиках публічно обговорять індустріальні можливості області та висловлять рекомендації щодо вирішення найбільш гострих перешкод для промислового розвитку. Ознайомитись із програмами заходів можна на сторінці проекту www.industryweek.in.ua

 

Довідково

Український індустріальний тиждень – це серія регіональних заходів, що будуть реалізовані при підтримці Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ за моделлю Європейського індустріального дня (EU Industry Day). Проект дозволить українським компаніям у регіонах продемонструвати свій потенціал у сфері індустріального розвитку, вибудувати діалог із державними структурами та окреслити можливості співпраці з європейськими партнерами. Органи державної влади, в свою чергу, отримають якісний зворотній зв’язок з метою ефективного формування та реалізації промислової політики.

 

Джерело: http://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=c4beb0a1-a726-466f-9886-f0cd25df5303&title=RozpochavsiaUkrainskiiIndustrialniiTizhden

©Рада підприємців при КМУ. При використанні материалів сайту посилання на РП при КМУ обов'язкове.
Джерело URL: http://cg.radakmu.org.ua/view/5642