Опубліковано на Рада підприємців при КМУ (http://cg.radakmu.org.ua)
Головна → Круглий стіл "Професії майбутнього та реалії України" (8 червня 2018 року)

5.06.2018 12:18
Круглий стіл Круглий стіл "Професії майбутнього та реалії України" (8 червня 2018 року)

Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України та Конфедерація роботодавців України запрошують представників засобів масової інформації на обговорення важливої теми ринку праці майбутнього у форматі круглого столу «Професії майбутнього та реалії України». Захід відбуватиметься за підтримки Інституту професійних кваліфікацій.

Круглий стіл відбудеться 8 червня, з 9.30 до 11.30 у приміщенні Великої конференц – зали Національної академії наук України, за адресою: м.Київ, вул. Володимирська,55. Акредитація представників ЗМІ за ел.адресоюinfo@employers.org.ua.

Девелопер, мехатронік, андеррайтер, працівник вертикальних ферм, коуч, - це далеко не повний перелік професій, які вже є і які в недалекому майбутньому з’являться на ринку праці України. Наскільки готові роботодавці, освітяни, самі майбутні працівники адекватно сприймати появу нових професій? Як виникають нові професії? Які підстави, передумови, основні учасники процесу? Що ховається за незнайомими назвами професій? Професії чи компетентності: якими можуть бути компетентності майбутнього? Чи збережуться професії і якщо так, то які?

До участі в круглому столі запрошені представники Верховної Ради України, міністерств, асоціацій роботодавців, експертних організацій, рекрутингових агентств, представники міжнародних і громадських організацій.

 

Джерело: Рада підприємців при КМУ

©Рада підприємців при КМУ. При використанні материалів сайту посилання на РП при КМУ обов'язкове.
Джерело URL: http://cg.radakmu.org.ua/view/5643