Опубліковано на Рада підприємців при КМУ (http://cg.radakmu.org.ua)
Головна → ФДМУ запустив сайт з оренди держмайна

21.07.2021 11:09
ФДМУ запустив сайт з оренди держмайна ФДМУ запустив сайт з оренди держмайна

Фонд державного майна створив і запустив сайт з оренди держмайна, де є всі як вакантні для оренди, так і вже орендовані об’єкти.

Про це під час презентації сайту повідомив голова ФДМУ Дмитро Сенниченко.

«Ми запустили онлайн сайт, де всі можуть подивитися об’єкти, які будуть виставлятися на аукціони, ознайомитися з інтерактивною картою. Ми продовжуємо модифікувати цю систему», — сказав він.

Він зазначив, що раніше оренда нерухомості мала пройти складну процедуру, яка тривала до 9 місяців, а інформація про об’єкти оренди була важкодоступною.

За словами Сенниченка, непрозора система сприяла корупції: 95% випадків майно передавалося в оренду заздалегідь визначеному учаснику за початковою ціною без проведення конкурсу.

Запущений ФДМУ сайт з оренди містить перелік усіх об’єктів держмайна, які здаються в оренду, або вже мають орендаря, інтерактивну карту, інформацію про об’єкти, які передаються в оренду поза аукціонами, розділ з судовими справами щодо оренди держмайна. Крім того, на сайті є калькулятор коштів, які держава отримала від оренди.

 

У ФДМУ підкреслюють, що інструментарій сайту можна використовувати для отримання аналітичної інформації. Доступний пошук за адресою об’єкта, терміну договору оренди, можна ознайомитися з документами.

Сенниченко повідомив, що планується модернізація системи, після якої сайт перетвориться на комплексний портал, де буде автоматизований весь процес оренди. Система буде пов’язана з Держказначейством і системою Прозорро.Продажі.

Джерело: https://news.finance.ua/ua/news/-/497033/fdmu-zapustyv-sajt-z-orendy-derzhmajna

©Рада підприємців при КМУ. При використанні материалів сайту посилання на РП при КМУ обов'язкове.
Джерело URL: http://cg.radakmu.org.ua/view/6611