Середа, 8 квітня 2020 року Розвиток підприємництва - розвиток держави зареєструватися

ЦИТАТА ДНЯ 10.09.2019 15:05

Президент України Володимир Зеленський доручив новому уряду у співпраці з новим складом парламенту поліпшити бізнес-клімат у країні, переглянути трудове законодавство та запровадити єдину систему електронних послуг....-- Президент України Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський інші цитати →
СВІЖІ НОВИНИ більше новин → ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ
Кабмін створив Раду економічного розвитку Кабмін створив Раду економічного розвитку
8.04.2020 14:40
До ради увійдуть провідні фахівці та науковці Кабмінет міністів підтримав створення Ради з питань економічного розвитку України, яка об'єднає зусилля державної влади та експертного середовища. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у своєму Telegram-каналі.
коментарів: 0
читати далі →
Зменшення податків, ЄСВ та компенсації: яку держпідтримку очікує бізнес Зменшення податків, ЄСВ та компенсації: яку держпідтримку очікує бізнес
8.04.2020 14:25
Для українського бізнесу найбільш ефективною підтримкою від держави може стати зменшення податкового навантаження та ЄСВ, часткова компенсації зарплат робітникам та пільгові кредити. Про це повідомляє опитування Advanter Group проведений спільно з Українським інститутом майбутнього.
коментарів: 0
читати далі →
Уряд посилює обмеження на кордоні задля запобігання поширенню коронавірусу Уряд посилює обмеження на кордоні задля запобігання поширенню коронавірусу
7.04.2020 14:59
З 7 квітня державний кордон України можна буде перетнути лише автотранспортом і лише у 19 пунктах пропуску. Це передбачено внесеними змінами до розпорядження Кабінету Міністрів України № 288-р «Про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю і припинення в них пішохідного сполучення».
коментарів: 0
читати далі →
У Мінекономіки попередили про наслідки коронавірусу для України (інфографіка) У Мінекономіки попередили про наслідки коронавірусу для України (інфографіка)
7.04.2020 14:27
Пандемія коронавірусу, яка спровокувала зміну трендів розвитку світової економіки, а також карантин матимуть серйозні наслідки для економіки України. Про це йдеться в коментарі Департаменту стратегічного планування та макроекономічного прогнозування Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.
коментарів: 0
читати далі →
Бізнес на карантині Бізнес на карантині
6.04.2020 20:35
Обсяг ринку громадського харчування в Україні в 2019 році оцінювався приблизно в 50 000 закладів. Більшість з них не змогли швидко перелаштуватися на доставку або організувати продаж на винос. За даними компанії по автоматизації ресторанів Poster, після двох тижнів карантину 2500 українських закладів припинили роботу. Це 63% від усіх клієнтів компанії в Україні. Таким чином, можна припустити, що зараз в країні не працюють приблизно 30 000 закладів.
коментарів: 0
читати далі →
Зеленський ініціював програму пітримки для малого і середнього бізнесу Зеленський ініціював програму пітримки для малого і середнього бізнесу
6.04.2020 20:31
Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з представниками Кабміну та банківського сектору, на якій обговорювали нові інструменти для підтримки підприємців.
коментарів: 0
читати далі →
Кабмін затвердив нову програму діяльності. Що в пріоритеті Кабмін затвердив нову програму діяльності. Що в пріоритеті
3.04.2020 14:31
Кабмін затвердив нову програму діяльності, її найближчим часом подадуть на розгляд у Верховну Раду. Про це прем'єр-міністр повідомив у своєму телеграм-каналі.
коментарів: 0
читати далі →
Бізнес-спільнота зустрілась з Прем’єр-міністром України Бізнес-спільнота зустрілась з Прем’єр-міністром України
3.04.2020 14:28
2 квітня Європейська Бізнес Асоціація провела онлайн зустріч з Денисом Шмигалем, Прем’єр-міністром України. Робота бізнесу під час карантину, реорганізація діяльності підприємств і державних органів, шляхи підтримки бізнесу під час і після кризи та шляхи подолання негативних наслідків для економіки країни – ці та інші питання були у фокусі дискусії.
коментарів: 0
читати далі →
Офіс президента та Мінекономрозвитку створять раду з продовольчої безпеки Офіс президента та Мінекономрозвитку створять раду з продовольчої безпеки
2.04.2020 12:55
У роботі ради візьмуть участь українські аграрії, хіміки, а також представники РНБО і Мінфіну Україна знаходиться на передовій боротьби з поширенням коронавірусу, проте є процеси в країні, які не можна зупиняти. Про це заявив радник президента з питань економіки Олег Устенко в коментарі УНІАН, передає РБК-Україна.
коментарів: 0
читати далі →
Онлайн-конференція за участі Данила Гетманцева та провідних бізнес-асоціацій (3 квітня) Онлайн-конференція за участі Данила Гетманцева та провідних бізнес-асоціацій (3 квітня)
2.04.2020 12:51
У п’ятницю, 3 квітня, о 15.00 відбудеться онлайн-конференція щодо законодавчих новацій для мікро-, малого і середнього бізнесу за участі Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева та провідних бізнес-асоціацій.
коментарів: 0
читати далі →
1 2 3 4 5 561
НАШІ ПАРТНЕРИ