Федерація роботодавців України спільно з Радою підприємців при КМУ організовує круглий стіл на тему: «Визначення єдиної позиції бізнесу щодо законопроекту «Про внутрішню торгівлю», на якому будуть обговорені проблемні питання засад державного регулювання внутрішньої торгівлі, в т.ч. погодження режимів роботи, розміщення об’єктів торгівлі, обліку та додаткової звітності, взаємовідносин виробників, постачальників з торговельними мережами тощо.

   Тривалий час відбуваються дискусії над проектом Закону України «Про внутрішню торгівлю», розробленого Мінекономрозвитку. Професійні бізнес-асоціації висловлюють різні думки щодо переважної більшості норм законопроекту, що врешті-решт призводить до невизначеності їх позицій як для автора законопроекту, так  і  для бізнесу в цілому.
   Вироблену позицію за результатами обговорень на засіданні круглого столу буде доведено до розробників та Уряду під час засідання КМУ у разі надходження зазначеного законопроекту для розгляду.
   Круглий стіл  відбудеться 25 липня ц.р. об 11-00 в приміщенні Федерації роботодавців України (вул. М. Коцюбинського,1, ІV поверх, зала засідань).
  У разі зацікавленості, просимо повідомити про участь у заході департамент підприємницької діяльності Федерації роботодавців, т.: 251-70-21 або e-mail: ddb@fru.org.ua, контактна особа Н. Гостєва.