Анонс

      18 вересня відбудетьсякруглий стіл «Курсові різниці при продажу валюти - пасивний дохід або об'єкт оподаткування, для організацій неприбуткового сектору?». Організаторами круглого столу виступають: ТОВ «Аудиторсько-консалтингова група«КОМПАС», тапредставник ініціативної групи неприбуткових організацій БФ«Благословення».

           До участі в круглому столі запрошуються представники неприбуткових організацій і благодійних фондів, які працюють з іноземними донорами або отримують гранти в іноземній валюті.

Під час роботи круглого столу будуть розглянуті питання:

1. «Проблемні моменти податкового обліку неприбуткових організацій при відображенні у податковому обліку доходу від продажу валюти».

2. «Трактування норм Податкового Кодексувчастині оподаткування доходів від продажу валюти з боку Податкової інспекції Україні».

3. Актуалізація проблеми. «Обговорення податкового аспекту обліку доходів неприбуткової організації від продажу валюти та проблем його практичного застосування»

              Підсумком круглого столу стане формування та затвердження відкритого запиту до Державної Податкової Інспекції Україні з проханням роз'яснити правила відображення в податковому обліку неприбуткової організації доходу від продажу валюти і курсових різниць.

             Круглий стіл має інтерактивний характер, кожен учасник може поставити запитання експертам і поділитися своїм баченням на вказану проблему.

За додатковою інформацієюзвертайтесь до нашого сайту www.kompas.com.ua

           Участь у круглому столі – безкоштовна.         

           Попередня реєстрація учасників - по електронній пошті E-mail: info@kompas.com.ua(тема листа: реєстрація 18.09, вкажіть ПІБ, посаду, місце роботи, e-mailі контактний телефон).

 Або залишіть заявку потелефону:(044)461-96-97.

Дата проведення: 18 вересня з 10.00 до 12.00
Адреса проведення:  м. Київ, вул. Басейна ½, 2-й поверх (конференц-зал IBSNikland)